מדריך פשוט ליצירת גלריית אומנות משלכם

קיר גלריה הוא דרך יפיפייה להציג את האומנות של הילדים שלכם יחד ואם עושים אותו נכון, הוא ישדרג כל פינה ריקה בבית- פינת עבודה, פינת אוכל או את הקיר מעל השידה. עם זאת, יצירת קיר גלריה אחיד שמשתלב יחד ככה שכל יצירה נפרדת תורמת לאסתטיקה של השלם, זו סוג של אומנות. אז איך עושים את זה נכון? תכנון ובחירה טובה.


לפני שתבחרו את הציורים שלכם ותבצעו הזמנה, קראו את המדריך הפשוט שלנו ליצירת קיר גלריה חלומי מציורי הילדים שלכם בארבעה צעדים:1. מיקום - צעד ראשון, בחרו את הקיר הייעודי אצלכם בבית.

בחרו את הקיר הרצוי ותכננו מראש כמה מסגרות מתאימות לקיר, איזה גדלים ישתלבו יחד, איזה סידור תרצו על הקיר ומה הריווחים בין המסגרות. האם תרצו קיר אם קצוות מסגרות מיושרות שיוצרות מעין קובייה או משחק של אי סימטריה? בשלב הזה אפשר להיעזר בPinterest ולמצוא שם אינסוף רעיונות לסידור מסגרות על הקיר.
2. בחירת הציורים

אחרי שיש לכם בראש את הפריסה שאתם אוהבים וכמה ציורים תצטרכו לקיר האומנות שלכם, מתחיל החלק המהנה והמרגש. פזרו את הציורים האהובים עליכם על הרצפה ונסו להתאים ולשחק איתם עד שתגיעו לשילוב אהוב. אפשר לשלב כאן ואפילו רצוי בין טכניקות ציור שונות או בין צבעים, אבל חשוב שהיצירות ידברו וישלימו אחת את השנייה.
3. בחירת מסגרות

בחירת המסגרות חשובה ויכולה להכניס לחלל אופי לא פחות מהציורים עצמם. האם אתם מתחברים לקיר עם מסגור בצבע אחיד? מונוכרומטי של שחור לבן או בכלל אקלקטי עם גווני עץ? מה שבטוח שהמסגרות האיכותיות שלנו מעץ מלא הן טאץ' חיוני לקיר החלומות הזה.

4. תלייה על הקיר

לפני שתסמנו היכן לתלות על הקיר, סדרו את האמנות שלכם על הרצפה וארגנו אותה על פי הפריסה שבחרתם- אל תחששו לשנות ולשחק עם הסידור אם אתם מרגישים שמשהו לא מתחבר לכם. הקפידו על מרווחים בין המסגרות כדי לתת מקום ואימפקט לכל יצירה ולאפשר לה להיות חלק מהמכלול. מידת המרווחים תלויה בטעם האישי שלכם, אבל היינו ממליצים על בין 3-10 ס"מ כדי ליצור מראה נושם ונעים.בשלב האחרון, החליטו היכן יהיה ממוקם מרכז קיר הגלריה שלכם. מרכז הגלריה צריך להיות כ1.5 מ' מהרצפה, זה הוא גובה העין האנושית הממוצעת והוא המרחק הנבחר לרוב כסטנדרט בגלריות ובמוזיאונים.עכשיו, כל מה שנותר הוא לתלות את קיר האמנות ההרמוני והמרגש שלכם (לא לשכוח להשתמש בפלס), ולהתרפק על התוצאה המושלמת.